Régészet napja 2024. május 30.

Régészet napja a Savaria Múzeumban
2024.május 30.
Ajánló és regisztráció

Tisztelt Érdeklődők!

Idén ismét megrendezzük népszerű programunkat!

Forgószínpad-rendszerű múzeumpedagógiai foglalkozásokra várjuk az 5–6. évfolyamos diákokat és kísérőiket a Savaria Múzeumban!

Ízelítő tematikánkból:
  • Miről mesélnek a csontok?
  • Egyiptomban jártunk társasjáték
  • A Kőtár titkai
  • Római kori társas- és szerencsejátékok
  • Salve Savaria! – ismerkedés a római kori város lakóival
  • Egy avar harcos hagyatéka

Részvételi díj: 500 Ft/fő
Kísérő pedagógusoknak: ingyenes

Minden csoport számára egy óra időtartamban három tematikájú foglalkozást biztosítunk, helyszínenként 20–20 percben. A kijelölt időintervallumokra 3 osztály jelentkezését fogadjuk el.

Regisztráció az alábbi idősávokra lehetséges:

2024. május 30. csütörtök:

Jelentkezési határidő: 2024. május 23.

A programmal és a jelentkezéssel kapcsolatos információ az alábbi elérhetőségeken kérhető:
              Baki Orsolya: 06-30/9696326, baki.orsolya@savariamuseum.hu

Jelentkezni kizárólag emailben, az alábbi adatok megadásával a baki.orsolya@savariamuseum.hu címen lehet:

1. Csoport, osztály neve;
2. Az iskola neve és címe;
3. A résztvevők pontos létszáma;
4. Pedagógus neve, telefonszáma és e-mail-címe;
5. Az érkezés időpontja az általunk feltüntetett listából kiválasztva;
6. Fontos! Az email tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel: Régészet napja 2024- jelentkezés_iskola_osztály

Részvételi tájékoztató és szabályzat:
A programon való részvétel feltétele a részvételi díj befizetése, amellyel egyúttal a részvételi szabályzatot is elfogadja a jelentkező.
A befizetés készpénzben lehetséges. Számlaigényüket kérjük, a Savaria Múzeum recepcióján jelezzék!
Kérjük, a pontos összeget szíveskedjenek előre összekészíteni a gyorsabb ügyintézés érdekében!
A jelentkezéskor kérjük, minden esetben olyan e-mail-címet és telefonszámot adjanak meg, melyeken a rendezvényszervező kollégánk minden esetben elérheti a csoport kapcsolattartóját. Pontosan jelezzék a foglalkozásokon megjelenő gyermekek, diákok létszámát!
Előfordulhat, hogy az Önök által igényelt időpontok betelnek, erről értesítést küldünk, és igyekszünk megtalálni a megfelelő alkalmat a részvételre.
Kérjük Önöket a visszaigazolt időpontjuk pontos betartására!
A program látogatása a hatályos jogszabályok és a részvételi szabályzatban, tájékoztatóban foglaltak elfogadásával, betartásával lehetséges.
A foglalkozások helyszíne muzeális intézmény, ezért a gyermekek és a műtárgyak épségének megőrzése érdekében fokozott figyelmet kérünk a kísérő pedagógusoktól!
A foglalkozásokról és résztvevőiről fotó- és videófelvételek készülhetnek, melyeket dokumentálásra, illetve a Savaria Múzeum nyilvános felületein használunk fel.
Amennyiben nem járulnak hozzá, hogy Önökről, illetve csoportjukról felvétel készüljön, kérjük, informálják erről a felvételt készítő kollégákat!

Együttműködésüket köszönjük!
A programváltozás jogát fenntartjuk!